Середа, 15.07.2020, 09:00
Вітаю Вас Гость | RSS

ДРІМАЙЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВКатегорії розділу
Тест [0]
Тест
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сторінка адміністрації школи

ДРІМАЙЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

КУЛИКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Директор школи
Безпала Любов Іванівна
    «З любовю до кожної дитини» - під таким гаслом працює кожен вчитель Дрімайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Колектив школи добре розуміє, що    школа має навчити своїх вихованців  –  пізнавати світ, працювати, жити у суспільстві.

 З року в рік колектив домагається оптимальних результатів своєї педагогічної діяльності, має досягнення, успіхи. Свідченням цього є  присвоєння високого рівня освітньої діяльності за результатами державної атестації школи у 2002 та 2012 роках.

Оглядаючись назад без перебільшення можна сказати, що ці успіхи були б недосяжними, якби наш педагогічний колектив цілеспрямовано не використовував багатющу, невичерпну спадщину великого педагога, гуманіста В.О.Сухомлинського. Його ідеї лежать в основі нашої педагогічної системи. Вони надихають вчителів школи на творчу дослідницьку діяльність протягом більше 20 років. Намагання осягнути таємницю дитячих можливостей стало щоденною колективною дослідницькою роботою, що духовно об’єднала усіх учителів школи. Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського дала можливість сміливо поставити науково-педагогічну проблему «Від ідей В.О.Сухомлинського до школи розвиту життєвих компетентностей учнів», яку розв’язує колектив останні роки. Модель «Школи розвитку життєвих компетентностей особистості» покладена в основу концепції розвитку школи на 2005-2015р.р. Школа є обласним експериментальним майданчиком з творчого впровадження ідей В.О.Сухомлинського. Директор школи Безпала Л.І. та вчителів неодноразово ділилися досвідом роботи на обласних семінарах та конференціях з питань:

 • «Управління якістю освіти: проблеми, пошуки, знахідки»

 • «Проектна діяльність директора в управлінні сільською малокомплектною школою»

 • «Інноваційна педагогічна діяльність, перспективний педагогічний досвід у закладах освіти Чернігівської області»

 • В.О.Сухомлинський в діалозі з сучасністю

Досвід роботи школи з питання «Розвиток творчих здібностей та їх пізнавальних можливостей в умовах малокомплектної сільської школи» вивчений ЧОІППО та схвалений на науковій раді при ЧОІППО у 2010році. На базі школи проводяться обласні та районні семінари по темі «Філософія дитячого щастя за В.О.Сухомлинським»

Працюючи над науково-методичною темою творчою групою вчителів розроблені орієнтири педагогічної діяльності, а саме:

 • Загальношкільний проект «Крок за кроком до життєвої компетентності.

 • Спільний проект з сільською громадою «Школа як барометр моральності суспільства»,

 • Модель «Випускника школи»

 • Модель «Педагогічної системи школи»

 • Модель «Компететного батька»

 • Підготовлений відеоматеріал «Технологія В.О.Сухомлинського як засіб розвитку життєвої компетентності особистості»

 • По реалізації ідей В.О.Сухомлинського розроблені загальношкільні проекти «Від творчого вчителя до творчого учня», «Особистісно зорієнтована система освіти», «Загальношкільний конкурс «Учень року», «Уроки на природі», «Символи та традиції школи» «Конценцептуальні зміни в системі управління школою та практичні дії керівника»

 • Визначені критерії оціни діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу

Результати роботи, дослідження були оформлені у збірці «Від ідей В.О.Сухомлинського до школи розвитку життєвих компетентностей учнів», епіграфом до якої є слова великого педагога «Осмислення того, що зроблено – велике духовне багатство школи», яка була презентована на районній конференції по темі «Компетентнісний підхід, як ключ до якісної освіти». Ця збірка про пошуки, знахідки, успіхи, проблеми, духовне життя звичайної сільської малокомплектної школи.

Педагогічний колектив є учасником Міжнародного форуму "Науковці та освітяни України" в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства (2016 р.) та колективним членом Української асоціації імені В. Сухомлинського.